Wreszcie zwycięstwo! Polonia - Zagłębie 2-1 (0-1)
poniedziałek, 03 maja 2010 16:20

Piłkarze Polonii Bytom odnieśli drugie zwycięstwo w rundzie wiosennej, pierwsze od 13 marca! Wtedy zwyciężyli Legię Warszawa, natomiast wczoraj uporali się z Zagłębiem Lubin 2-1 (0-1). Gole dla zespołu Jurija Szatałowa strzelali: Szymon Sawala w 55 minucie oraz Błażej Telichowski w 64 minucie spotkania.

Polonia: Wojciech Skaba - Peter Hricko, Adrian Klepczyński, Lukáš Killar, Błażej Telichowski (73' David Kotrys) - Miroslav Barčík (57' Jacek Trzeciak), Łukasz Tymiński, Szymon Sawala, Marcin Radzewicz (60' Piotr Tomasik) - Marek Bažík - Grzegorz Podstawek

Zagłębie: Aleksander Ptak - Grzegorz Bartczak, Michał Stasiak, Sergio Mauricio Reina Piedrahíta, Costa Nhamoinesu - Łukasz Hanzel, Mateusz Bartczak (75' Adrian Błąd), Martins Nnabugwu Ekwueme - Wojciech Kędziora, Mouhamadou Traoré, Ilijan Micanski

żółte kartki: Telichowski, Sawala, Tomasik, Skaba - M.Bartczak, Reina Piedrahíta, Nhamoinesu, Stasiak.

sędziował: Marcin Borski z Warszawy (Od 24. minuty z powodu kontuzji arbitra sędziował Tomasz Garbowski z Kluczborka)

własne/źródło: 90minut.pl