|
101 |
Polonia Bytom - Olimpia Grudziądz 2-1 (1-1)
|
niedziela, 26 listopada 2023 |
cloner |
102 |
Norbert Radkiewicz kontuzjowany
|
piątek, 24 listopada 2023 |
cloner |
103 |
Mariusz Myszka sędzią meczu z Olimpią Grudziądz
|
czwartek, 23 listopada 2023 |
cloner |
104 |
Polonia II Bytom - Gwarek II Tarnowskie Gory 10-1 (6-0)
|
poniedziałek, 20 listopada 2023 |
cloner |
105 |
Polonia Bytom - Kotwica Kołobrzeg 3-3 (2-0)
|
sobota, 18 listopada 2023 |
cloner |
106 |
Sebastian Tarnowski sędzią meczu z Kotwicą Kołobrzeg
|
piątek, 17 listopada 2023 |
cloner |
107 |
Lech II Poznań - Polonia Bytom 1-0 (1-0)
|
niedziela, 12 listopada 2023 |
cloner |
108 |
Czarni Kozłowa Góra - Polonia II Bytom 3-1 (0-1)
|
niedziela, 12 listopada 2023 |
cloner |
109 |
Aleksander Kozieł sędzią meczu z Lechem II Poznań
|
piątek, 10 listopada 2023 |
cloner |
110 |
PP: Polonia Bytom - Arka Gdynia 1-3 (0-1, 1-1) po dogrywce
|
czwartek, 09 listopada 2023 |
cloner |
111 |
Polonia II Bytom - Sokół Orzech 6-3 (5-1)
|
wtorek, 07 listopada 2023 |
cloner |
112 |
PP: Mateusz Jenda sędzią meczu z Arką Gdynia
|
poniedziałek, 06 listopada 2023 |
cloner |
113 |
Polonia Bytom - Olimpia Elbląg 2-1 (1-1)
|
piątek, 03 listopada 2023 |
cloner |
114 |
Robert Marciniak sędzią meczu z Olimpią Elbląg
|
piątek, 03 listopada 2023 |
cloner |
115 |
Polonia II Bytom - Orkan Dąbrowka Wielka 0-0
|
poniedziałek, 30 października 2023 |
cloner |
116 |
Polonia Bytom - Chojniczanka Chojnice 1-1 (1-1)
|
niedziela, 29 października 2023 |
cloner |
117 |
Patryk Świerczek sędzią meczu z Chojniczanką Chojnice
|
czwartek, 26 października 2023 |
cloner |
118 |
Premierowy gol Jacka Wuwra dla Goczałkowic
|
środa, 25 października 2023 |
cloner |
119 |
Polonia II Bytom - Ruch II Radzionków 3-7 (3-1)
|
poniedziałek, 23 października 2023 |
cloner |
120 |
Sandecja Nowy Sącz - Polonia Bytom 3-2 (1-1)
|
sobota, 21 października 2023 |
cloner |
121 |
Aleksander Kozieł sędzią meczu z Sandecją Nowy Sącz
|
piątek, 20 października 2023 |
cloner |
122 |
Sparing: Polonia Bytom vs Orzeł Biały Brzeziny Śląskie 7-3 (6-0)
|
czwartek, 19 października 2023 |
cloner |
123 |
Kamil Hajduk podpisał profesjonalny kontrakt z Polonią
|
poniedziałek, 16 października 2023 |
cloner |
124 |
Info wyjazdowe: kierunek... Kraków!
|
poniedziałek, 16 października 2023 |
cloner |
125 |
Polonia zagra towarzysko z Orłem Białym Brzeziny Śląskie
|
poniedziałek, 16 października 2023 |
cloner |
126 |
Polonia Bytom - Hutnik Kraków 0-1 (0-0)
|
niedziela, 15 października 2023 |
cloner |
127 |
Karol Iwanowicz sędzią meczu z Hutnikiem Kraków
|
czwartek, 12 października 2023 |
cloner |
128 |
PP: z Arką Gdynia zagramy 8 listopada
|
środa, 11 października 2023 |
cloner |
129 |
KS Orzeł Bobrowniki - Polonia II Bytom 3-1 (2-1)
|
poniedziałek, 09 października 2023 |
cloner |
130 |
KKS 1925 Kalisz - Polonia Bytom 0-0
|
poniedziałek, 09 października 2023 |
cloner |
131 |
Kornel Paszkiewicz sędzią meczu z KKS-em Kalisz
|
piątek, 06 października 2023 |
cloner |
132 |
Polonia Bytom - Stomil Olsztyn 4-3 (1-1)
|
poniedziałek, 02 października 2023 |
cloner |
133 |
Polonia II Bytom - TS Iskra Lasowice 4-6 (2-3)
|
niedziela, 01 października 2023 |
cloner |
134 |
Robert Marciniak sędzią meczu ze Stomilem Olsztyn
|
niedziela, 01 października 2023 |
cloner |
135 |
PP: w 2 rundzie Polonia Bytom zagra z Arką Gdynia
|
piątek, 29 września 2023 |
cloner |
136 |
Info wyjazdowe: kierunek Kalisz
|
piątek, 29 września 2023 |
cloner |
137 |
PP: Pogoń II Szczecin vs Polonia Bytom 1-4 (1-2)
|
czwartek, 28 września 2023 |
cloner |
138 |
PP: Aleksander Borowiak sędzią meczu z Pogonią II Szczecin
|
środa, 27 września 2023 |
cloner |
139 |
Łukasz Tomczyk tymczasowym trenerem Polonii Bytom
|
środa, 27 września 2023 |
cloner |
140 |
Adam Burek odchodzi z Polonii
|
wtorek, 26 września 2023 |
cloner |
141 |
Stal Stalowa Wola - Polonia Bytom 1-0 (0-0)
|
poniedziałek, 25 września 2023 |
cloner |
142 |
GKS Andaluzja Piekary Śląskie - Polonia II Bytom 6-2 (4-1)
|
niedziela, 24 września 2023 |
cloner |
143 |
Karol Wójcik sędzią meczu ze Stalą Stalowa Wola
|
piątek, 22 września 2023 |
cloner |
144 |
Karol Szymecki trenuje z pierwszym zespołem
|
środa, 20 września 2023 |
cloner |
145 |
Polonia II Bytom - TSPN Nadzieja Bytom 3-5 (2-2)
|
poniedziałek, 18 września 2023 |
cloner |
146 |
Polonia Bytom - ŁKS II Łódź 2-1 (1-0)
|
niedziela, 17 września 2023 |
cloner |
147 |
Info wyjazdowe: kierunek Stalowa Wola!
|
sobota, 16 września 2023 |
cloner |
148 |
Dominik Brzozowski zawodnikiem Orła Miedary
|
sobota, 16 września 2023 |
cloner |
149 |
Paweł Horożaniecki sędzią meczu z ŁKS-em II Łódź
|
czwartek, 14 września 2023 |
cloner |
150 |
Wisła Puławy - Polonia Bytom 0-0
|
wtorek, 12 września 2023 |
cloner |
151 |
Górnik Bobrowniki Śląskie - Polonia II Bytom 3-6 (2-4)
|
sobota, 09 września 2023 |
cloner |
152 |
PP: z Pogonią II Szczecin zagramy 28 września
|
piątek, 08 września 2023 |
cloner |
153 |
Radosław Trochimiuk sędzią meczu z Wisła Puławy
|
piątek, 08 września 2023 |
cloner |
154 |
Info wyjazdowe: kierunek Puławy!
|
środa, 06 września 2023 |
cloner |
155 |
PP: Polonia II Bytom - Orzeł Miedary 0-10 (0-2)
|
środa, 06 września 2023 |
cloner |
156 |
Polonia II Bytom - Nitron Krupski Młyn 2-2 (2-1)
|
poniedziałek, 04 września 2023 |
cloner |
157 |
Oskar Skórka zawodnikiem juniorów Ruchu Chorzów
|
poniedziałek, 04 września 2023 |
cloner |
158 |
Polonia Bytom - Pogoń Siedlce 1-1 (0-0)
|
niedziela, 03 września 2023 |
cloner |
159 |
Patryk Świerczek sędzią meczu z Pogonią Siedlce
|
czwartek, 31 sierpnia 2023 |
cloner |
160 |
Unia Strzybnica - Polonia II Bytom 12-0 (9-0)
|
poniedziałek, 28 sierpnia 2023 |
cloner |
161 |
Cennik biletów na sezon 2023/2024
|
poniedziałek, 28 sierpnia 2023 |
cloner |
162 |
GKS Jastrzębie - Polonia Bytom 4-2 (1-1)
|
sobota, 26 sierpnia 2023 |
cloner |
163 |
Leszek Lewandowski sędzią meczu z GKS-em Jastrzębie
|
piątek, 25 sierpnia 2023 |
cloner |
164 |
Od 2 września Polonia Bytom będzie grać w Bytomiu
|
środa, 23 sierpnia 2023 |
cloner |
165 |
Polonia II Bytom - Rodło Górniki 11-1 (5-1)
|
niedziela, 20 sierpnia 2023 |
cloner |
166 |
Zagłębie II Lubin - Polonia Bytom 3-0 (1-0)
|
niedziela, 20 sierpnia 2023 |
cloner |
167 |
Info wyjazdowe: kierunek Jastrzębie!
|
piątek, 18 sierpnia 2023 |
cloner |
168 |
Piotr Pazdecki sędzią meczu z Zagłębiem II Lubin
|
czwartek, 17 sierpnia 2023 |
cloner |
169 |
PP: Polonia II Bytom awansowała do drugiej rundy
|
czwartek, 17 sierpnia 2023 |
cloner |
170 |
Info wyjazdowe: kierunek Lubin!
|
środa, 16 sierpnia 2023 |
cloner |
171 |
Kamil Wójcik i Denis Sojka wypożyczeni do Nadziei Bytom
|
środa, 16 sierpnia 2023 |
cloner |
172 |
Radunia Stężyca - Polonia Bytom 1-1 (0-0)
|
niedziela, 13 sierpnia 2023 |
cloner |
173 |
Jakub Kuczera piłkarzem ROW-u1964 Rybnik
|
sobota, 12 sierpnia 2023 |
cloner |
174 |
Dawid Kozicki przeszedł do MLKS-u Woźniki
|
piątek, 11 sierpnia 2023 |
cloner |
175 |
PP: Polonia zagra z Pogonią II Szczecin
|
piątek, 11 sierpnia 2023 |
cloner |
176 |
Ruslan Zubkov piłkarzem LKS-u Ślesin
|
piątek, 11 sierpnia 2023 |
cloner |
177 |
Paweł Horożaniecki sędzią meczu z Radunią Stężyca
|
piątek, 11 sierpnia 2023 |
cloner |
178 |
Dominik Wawrzyn przeszedł do Górnika Wojkowice
|
środa, 09 sierpnia 2023 |
cloner |
179 |
Kamil Szczypiński w LZS-ie Piotrówka
|
środa, 09 sierpnia 2023 |
cloner |
180 |
Skra Częstochowa - Polonia Bytom 1-0 (0-0)
|
sobota, 05 sierpnia 2023 |
cloner |
181 |
Info wyjazdowe: kierunek Stężyca
|
piątek, 04 sierpnia 2023 |
cloner |
182 |
Krystian Wieczorek wrócił do Podbeskidzia
|
czwartek, 03 sierpnia 2023 |
cloner |
183 |
Patryk Świerczek sędzią meczu ze Skrą Częstochowa
|
czwartek, 03 sierpnia 2023 |
cloner |
184 |
Piotr Topolewski wypożyczony do Pniówka Pawłowice
|
czwartek, 03 sierpnia 2023 |
cloner |
185 |
Szymon Gniełka zawodnikiem Unii Oświęcim
|
czwartek, 03 sierpnia 2023 |
cloner |
186 |
Polonia Bytom zgłosiła drużynę rezerw!
|
czwartek, 03 sierpnia 2023 |
cloner |
187 |
Mateusz Anklewicz wypożyczony do Gwarka Tarnowskie Góry
|
środa, 02 sierpnia 2023 |
cloner |
188 |
Sparing: Polonia Bytom vs Drama Zbrosławice 5-4 (2-1)
|
niedziela, 30 lipca 2023 |
cloner |
189 |
Jakub Góralczyk zawodnikiem MRKS-u Czechowice-Dziedzice
|
niedziela, 30 lipca 2023 |
cloner |
190 |
Olimpia Grudziądz - Polonia Bytom 1-0 (0-0)
|
sobota, 29 lipca 2023 |
cloner |
191 |
Piotr Pazdecki sędzią meczu z Olimpią Grudziądz
|
piątek, 28 lipca 2023 |
cloner |
192 |
Sierpniowe spotkanie z Zagłębiem II Lubin zagramy na wyjeździe
|
wtorek, 25 lipca 2023 |
cloner |
193 |
Info wyjazdowe: kierunek Grudziądz
|
poniedziałek, 24 lipca 2023 |
cloner |
194 |
Mecz ze Skrą Częstochowa zagramy na wyjeździe
|
poniedziałek, 24 lipca 2023 |
cloner |
195 |
Sparing: Polonia Bytom vs Gwarek Tarnowskie Góry 2-2 (1-1)
|
niedziela, 23 lipca 2023 |
cloner |
196 |
Kotwica Kołobrzeg - Polonia Bytom 0-1 (0-0)
|
niedziela, 23 lipca 2023 |
cloner |
197 |
Denis Dudek definitywnie w Polonii Nysa
|
piątek, 21 lipca 2023 |
cloner |
198 |
Grzegorz Ochwat w kadrze Polonii
|
piątek, 21 lipca 2023 |
cloner |
199 |
Mateusz Lipp zawodnikiem Zagłębia II Lubin
|
piątek, 21 lipca 2023 |
cloner |
200 |
Maciej Pelka sędzią meczu z Kotwicą Kołobrzeg
|
czwartek, 20 lipca 2023 |
cloner |
|
Strona 2 z 49 |