Porażka w sparingu z Sandecją
środa, 21 stycznia 2009 14:44
Dzisiaj Polonia grała dwa sparingi i obydwa przegrała. Popołudniu przeciwnikiem była II-ligowa Sandecja Nowy Sącz, której ulegliśmy 2-3. Gole dla Polonii strzelili Robert Wojsyk oraz Marjan Jugović. Spotkanie rozegrano w Bytomiu na boisku ze sztuczną nawierzchnią.

Polonia Bytom - Sandecja Nowy Sącz 2-3 (0-0) - 21.01.2009 - 13:00 / Bytom (boisko ze sztuczną nawierzchnią)

Bramki: Robert Wojsyk w 84 minucie, Marjan Jugović w 87 minucie - Chlipała w 50 minucie, Lauko w 69 minucie, Zawadzki w 76 minucie

Polonia Bytom: Mariusz Różalski (73' Robert Widawski) - Adrian Basta, Jacek Broniewicz, Jakub Dziółka (46' Marcin Stanicki), Mateusz Kamiński (30' Oszek) - Maciej Bębenek, Wojciech Mróz (73' Kamil Zalewski), Maciej Gołuch (46' Robert Wojsyk), Valery Sokolenko - Adrian Kozieł (65' Robert Królikowski), Sławomir Kantor (55' Marjan Jugović)

Sandecja Nowy Sącz: Wróbel - Lauko, Kościukiewicz, Merklinger (46' Skrobacz), Powroźnik (80' Danek) - Gawecki (80' Plata), Zawadzki, Bomba (75' Leśniak), Krupa (46' Chlipała) - Fabianowski (46' Bania), Makuch

źródło: własne/sandecja.pl