Sparing: Polonia Bytom vs Odra Opole 0-3 (0-1)
sobota, 09 lipca 2016 12:55

W zakończonym przed kilkoma minutami pierwszym meczu sparingowym tego lata, Polonia Bytom przegrała z beniaminkiem II ligi, Odrą Opole0-3 (0-1). Gole dla naszych przyjaciół strzelali: Dawid Wolny w 28 minucie, Łukasz Staroń w 54 minucie oraz Adrian Krysian w 73 minucie spotkania. Spotkanie rozegrano w Rybniku-Kamieniu. W bytomskim zespole testowani byli: Michał Chrabąszcz z Radomiaka Radom, Piotr Ceglarz i Patryk Widuch z Nadwiślana Góra oraz Łukasz Żegleń ze Stali Mielec.

Polonia Bytom:
Marcin Michalak - Wojciech Jurek (46' Dawid Skrzypiński), Michał Szal (46' Mateusz Słodowy), Marek Szyndrowski (46' Peter Jánošík), Łukasz Rylukowski - Jakub Kuzdra (46' Aleksander Januszkiewicz), Kamil Zalewski (46' Wojciech Mróz), Michał Chrabąszcz (46' Patryk Widuch), Marcin Lachowski (46' Bartłomiej Setlak), Piotr Ceglarz (46' Seweryn Pielichowski) - Arkadiusz Kowalczyk (46' Łukasz Żegleń)

Odra Opole:
(I połowa) Tobiasz Weinzettel - Robert Trznadel, Mateusz Bodzioch, Aleksander Kowalski, Łukasz Winiarczyk, Mateusz Peroński, Tomasz Wepa, Rafał Brusiło, Mateusz Gancarczyk, Przemysław Brychlik, Dawid Wolny.
(II połowa) Grzegorz Kleemann - Bartłomiej Kolanko, Szymon Przystalski, Damian Ałdaś, Tomasz Wepa, Waldemar Gancarczyk, Adrian Krysian, Łukasz Staroń, Michał Sypek, Bartosz Sobczyński, Marcin Niemczyk.

źródło: własne/Odra Opole