Nasi na wypożyczeniach: premierowy gol Pączko
czwartek, 18 sierpnia 2016 18:59

W obecnym sezonie z Polonii Bytom do innych klubów zostało wypożyczonych trzech zawodników: 19-letni bramkarz Dawid Gargasz do III-ligowej Soły Oświęcim, 34-letni obrońca Jacek Broniewicz do IV-ligowej Unii Racibórz oraz 23-letni pomocnik Sebastian Pączko do III-ligowego Sokoła Ostróda. I jak do tej pory jedynie ten ostatni pozytywnie zapisał się w protokołach sędziowskich, strzelając gola w meczu 1. kolejki przeciwko Lechii Tomaszów Mazowiecki.

* Dawid Gargasz
* bramkarz
* Soła Oświęcim, III liga, grupa IV
* 3 spotkania rozegrane w pełnym wymiarze czasu, wyjazdowe zwycięstwo 1-0 z Motorem Lublin (żółta kartka), porażka domowa 1-2 ze Spartakusem Dalmaszyce, wyjazdowa porażka 2-3 z Garbarnią Kraków

* Sokół Ostróda, III liga, grupa I
* 2 spotkania w wyjściowym składzie, wyjazdowy remis 2-2 z Lechią Tomaszów Mazowiecki (75 minut na boisku, gol na 1-0), domowa porażka 0-2 z Legią II Warszawa (74 minuty na boisku)