Kolejna klęska, tym razem 0-4 z Legionovią
sobota, 27 sierpnia 2016 18:54

Drugiej porażki z rzędu z końcowym wynikiem 0-4 (0-1) doznała dzisiaj Polonia Bytom. Zespół prowadzony przez Ireneusza Kościelniaka, tym razem został na własnym boisku, upokorzony przez Legionovię Legionowo. Gole dla gości strzelali dzisiaj: Michał Płonka w 12 minucie, Wojciech Kalinowski w 78 minucie, Paweł Garyga w 80 minucie oraz Mikołaj Grzelak w 89 minucie z rzutu karnego. Wstyd!!! W Rybniku tylko 3 punkty!!!

Polonia Bytom: Matko Perdijić - Wojciech Jurek (46' Michał Chrabąszcz), Michał Szal, Peter Jánošík, Marek Szyndrowski - Sławomir Musiolik (70' Jakub Kuzdra), Łukasz Rylukowski, Piotr Ceglarz, Marcin Lachowski, Patryk Stefański (69' Krystian Tomaszewski) - Arkadiusz Kowalczyk (58' Aleksander Januszkiewicz)

Legionovia Legionowo: Sebastian Madejski - Mikołaj Grzelak, Siniša Borenovič, Maciej Goliński, Daniel Kutarba - Paweł Garyga (85' Radosław Śledziewski), Patryk Koziara (79' Arkadiusz Ciach), Sebastian Milewski, Michał Płonka, Marcin Wodecki (62' Wojciech Kalinowski) - Krystian Wójcik (83' Arkadiusz Madeński)

sędziował: Maciej Mikołajewski ze Świebodzina