Polonia przegrywa w Zambrowie z Olimpią
niedziela, 16 października 2016 09:43

W meczu 13. kolejki piłkarskiej II ligi pomiędzy Olimpią Zambrów a Polonią Bytom niestety nie było niespodzianki. Zespół prowadzony przez Andrzeja Orzeszka przegrał 1-2 (1-1). Jedyną bramkę dla niebiesko-czerwonych strzelił Arkadiusz Kowalczyk, w 33 minucie, dla gospodarzy dwukrotnie na listę strzelców wpisał się Fabian Piasecki, w 40 i 69 minucie spotkania. W 88 minucie czerwoną kartkę za faul taktyczny otrzymał Peter Jánošík.

Olimpia Zambrów: Maciej Humerski - Marcin Byszewski, Michał Kuczałek, Hubert Kotus, Rafał Włodarczyk - Karol Buzun, Daniel Michałowski, Patryk Brzeski (84' Bartosz Osoliński), Jakub Bach, Bartosz Biel - Fabian Piasecki.