Porażka w meczu przyjaźni, Odra Opole górą
niedziela, 13 listopada 2016 12:16

W meczu 17. kolejki piłkarskiej II ligi, Polonia Bytom przegrała na własnym stadionie z Odrą Opole 0-1 (0-0). Jedyną bramkę, na wagę trzech punktów strzelił, po ładnej akcji Marcin Niemczyk, w 69 minucie spotkania. Goście mecz kończyli w 10., czerwoną kartkę w 88 minucie otrzymał Mateusz Peroński (za dwie żółte).

Polonia Bytom: Matko Perdijić - Wojciech Jurek, Marek Szyndrowski, Peter Jánošík (86' Krystian Tomaszewski), Jakub Żmuda - Sławomir Musiolik, Mateusz Słodowy, Michał Chrabąszcz, Marcin Lachowski, Patryk Stefański - Arkadiusz Kowalczyk (83' Aleksander Januszkiewicz)

Odra Opole: Tobiasz Weinzettel - Bartosz Sobczyński (46' Marcin Niemczyk), Szymon Przystalski, Mateusz Bodzioch, Łukasz Winiarczyk - Marek Gancarczyk (90' Marcin Stasiowski), Damian Ałdaś (55' Mateusz Gancarczyk), Mateusz Peroński, Waldemar Gancarczyk, Rafał Brusiło - Przemysław Brychlik (62' Dawid Wolny)

żółte kartki: Stefański - Bodzioch, Peroński, Niemczyk
czerwona kartka: Mateusz Peroński (88' Odra, za drugą żółtą)
sędziował: Maciej Pelka z Piły
widzów: 1106

Brawa, podziękowania i szacunek dla piłkarzy Odry Opole za zaintonowanie przyśpiewki dotyczącej obecnej sytuacji Polonii.
"Nigdy nie zginie, Polonia nigdy nie zginie"

foto&źródło: własne