Klęska w Elblągu na koniec roku
sobota, 26 listopada 2016 16:07

Prawdziwą klęską zakończył się mecz 19. kolejki piłkarskiej II ligi, w którym to Polonia Bytom na wyjeździe grała z Olimpią Elbląg. Zespół prowadzony przez Andrzeja Orzeszka przegrał1-5 (0-0)!!! Jedyną bramkę dla gości strzelił w 57 minucie Piotr Ceglarz, dla gospodarzy do siatki trafiali: Radosław Stępień w 48 minucie, Jakub Bojas w 65 minucie, Łukasz Pietroń w 71 minucie z rzutu karnego, Paweł Piceluk w 83 minucie oraz Michał Bartkowski w 85 minucie spotkania. W 70 minucie czerwoną kartką ukarany został obrońca bytomian, Peter Jánošík (w konsekwencji dwóch żółtych). WSTYD!!!