Sparing: Odra Opole vs Polonia Bytom 4-0 (2-0)
środa, 22 lutego 2017 15:22

W rozegranym dzisiaj kolejnym meczu sparingowym tej zimy, Polonia Bytom przegrała na wyjeździe z Odrą Opole0-4 (0-2). Bramki dla gospodarzy strzelali: Mateusz Wrzesień w 3 minucie, Gabriel Nowak w 14 minucie, Dawid Wolny w 76 minucie oraz Łukasz Staroń w 90 minucie meczu.

Odra Opole: Bartosz Kowalczyk (46' Damian Ziarko) - Robert Trznadel (46' Bartosz Sobczyński), Aleksander Kowalski (46' Mateusz Peroński), Mateusz Bodzioch (46' Szymon Przystalski), Rafał Brusiło (46' Marcin Stasiowski) - Marcin Niemczyk (46' Łukasz Staroń), Tomasz Wepa (46' Waldemar Gancarczyk), Gabriel Nowak (46' Michał Sypek), Mateusz Wrzesień (30' Marek Gancarczyk), Marcin Wodecki (60' Mateusz Wrzesień) - Szymon Skrzypczak (46' Dawid Wolny)

Polonia Bytom: Marcin Michalak (46' Matko Perdijić) - Wojciech Jurek (70' Dawid Skrzypiński), Daniel Barbus, Peter Bašista, Przemysław Szkatuła (75' Jakub Żmuda) - Sławomir Musiolik (46' Piotr Ceglarz), Michał Chrabąszcz (60' Daniel Duda), Mateusz Słodowy (80' Jakub Kuzdra), Marcin Lachowski (46' Krzysztof Zaremba), Kamil Włodyka (46' Patryk Stefański) - Adam Varadi (81' Aleksander Januszkiewicz)

źródło: własne/oksodraopole.pl/poloniabytom.com.pl