Polonia przegrywa z Legionovią
niedziela, 26 marca 2017 09:47

W meczu 23. kolejki piłkarskiej II ligi, Polonia Bytom przegrała wczoraj na wyjeździe z Legionovią Legionowo0-3 (0-0). Wszystkie trzy bramki padły w bardzo krótkim odstępie czasu, rozpoczął strzelanie Daniel Kraska w 73 minucie, podwyższył wynik Wojciech Kalinowski w 76 minucie, a końcowy rezultat ustalił Krystian Miś w 78 minucie spotkania.

Legionovia Legionowo: Adam Wilk - Mikołaj Grzelak, Siniša Borenovič, Aleksandar Bajat, Wojciech Kalinowski - Mateusz Żebrowski (46' Daniel Kraska), Jan Malík, Krystian Wójcik (86' Konrad Zaklika), Paweł Garyga, Arkadiusz Madeński (37' Krystian Miś) - Mateusz Kwiatkowski (79' Maciej Goliński)

Polonia Bytom: Marcin Michalak - Daniel Barbus, Marek Szyndrowski, Peter Bašista, Przemysław Szkatuła - Sławomir Musiolik (71' Jakub Kuzdra), Mateusz Słodowy, Michał Chrabąszcz (80' Bartłomiej Setlak), Marcin Lachowski, Piotr Ceglarz (76' Patryk Stefański) - Krzysztof Zaremba

żółte kartki: Borenovič, Kalinowski - Szkatuła
sędziował: Tomasz Marciniak z Płocka