Siarka Tarnobrzeg vs Polonia Bytom 2-0 (0-0)
niedziela, 09 kwietnia 2017 08:31

W rozegranym wczoraj meczu wyjazdowym w ramach 25. kolejki piłkarskiej II ligi, Polonia Bytom przegrała z Siarką Tarnobrzeg 0-2 (0-0). Bramki dla gospodarzy strzelili: Marcin Stefanik w 78 minucie (z rzutu karnego) oraz Michał Żebrakowski w 90 minucie. Dla Polonii gola chwilę przed bramką na 0-2 strzelił Krzysztof Zaremba, ale sędziowie - naszym zdaniem niesłusznie - odgwizdali pozycję spaloną. Za tydzień, z Radomiakiem tylko 3 punkty! PS dzięki dla zgód za wsparcie!

Siarka Tarnobrzeg: Karol Dybowski - Jan Grzesik, Bartosz Waleńcik, Radosław Sylwestrzak, Michał Dawidowicz - Daniel Koczon, Marcin Stefanik, Grzegorz Płatek (67' Marcin Stromecki), Michał Żebrakowski, Hubert Tomalski (46' Konrad Zaradny) - Krzysztof Ropski (46' Mateusz Czyżycki)

Polonia Bytom: Marcin Michalak - Daniel Barbus, Marek Szyndrowski, Peter Jánošík, Przemysław Szkatuła - Sławomir Musiolik (87' Dawid Skrzypiński), Mateusz Słodowy (48' Jakub Kuzdra), Michał Chrabąszcz, Marcin Lachowski (86' Bartłomiej Setlak), Piotr Ceglarz (67' Kamil Włodyka) - Krzysztof Zaremba