Polonia Bytom vs Radomiak Radom 0-3 (0-2)
sobota, 15 kwietnia 2017 21:41

W meczu 26. kolejki II ligi piłkarskiej Polonia Bytom przegrała na własnym boisku z Radomiakiem Radom0-3 (0-2). Gole dla gości strzelali: Michał Grudniewski w 5 minucie, Leândro w 23 minucie z rzutu karnego oraz Szymon Stanisławski w 88 minucie. Antybohaterem widowiska był arbiter, pan Sebastian Załęski, który kompletnie nie panował nad sytuacją boiskową. Od 21 minuty bytomianie grali w osłabieniu, czerwoną kartkę otrzymał Marek Szyndrowski, który nie wytrzymał po kolejnej dziwnej decyzji sędziego. Polonia, walczymy do końca!!

Polonia Bytom: Marcin Michalak - Daniel Barbus (76' Jakub Żmuda), Marek Szyndrowski, Peter Bašista, Przemysław Szkatuła - Sławomir Musiolik (46' Jakub Kuzdra), Mateusz Słodowy, Michał Chrabąszcz, Marcin Lachowski (46' Peter Jánošík), Piotr Ceglarz (72' Adam Varadi) - Krzysztof Zaremba

Radomiak Radom: Adrian Szady - Mateusz Spychała, Michał Grudniewski, Piotr Gurzęda, Bartosz Sulkowski - Paweł Tarnowski, Matthieu Bemba (88' Maciej Filipowicz), Kamil Kościelny, David Kwiek (78' Simón Colina), Kamil Cupriak (58' Dariusz Brągiel) - Leândro (64' Szymon Stanisławski)

żółte kartki: Barbus, Kuzdra, Chrabąszcz, Szkatuła - Kościelny, Leândro
czerwona kartka: Marek Szyndrowski (21' za obrazę sędziego)
sędziował: Sebastian Załęski z Ostrołęki
widzów: 1012 (w tym ok. 80 gości)