Puszcza Niepołomice vs Polonia Bytom 2-0 (1-0)
niedziela, 23 kwietnia 2017 12:35

W meczu 27. kolejki piłkarskiej II ligi, Polonia Bytom przegrała w minioną sobotę na wyjeździe z Puszczą Niepołomice 0-2 (0-1). Gole dla gospodarzy strzelali: Bartosz Żurek w 44 minucie oraz Marcin Orłowski w 58 minucie spotkania. Ostatni kwadrans bytomianie grali w 10., czerwoną kartkę w 75 minucie otrzymał Adam Varadi.

Puszcza Niepołomice: Marcin Staniszewski - Łukasz Furtak, Michał Czarny, Piotr Stawarczyk, Mateusz Bartków - Dominik Zawadzki (76' Rafał Mikulec), Marcel Kotwica, Longinus Uwakwe, Bartosz Żurek (86' Michał Mikołajczyk), Maciej Domański (90' Filip Wójcik) - Marcin Orłowski (87' Damian Łanucha)

Polonia Bytom: Marcin Michalak - Daniel Barbus (86' Jakub Żmuda), Peter Jánošík (82' Kamil Włodyka), Peter Bašista, Przemysław Szkatuła - Jakub Kuzdra (60' Sławomir Musiolik), Mateusz Słodowy, Michał Chrabąszcz, Marcin Lachowski (72' Piotr Ceglarz), Adam Varadi - Krzysztof Zaremba