Polonia Bytom - Rozwój Katowice 1-1 (0-1)
sobota, 29 kwietnia 2017 08:27

W rozegranym wczoraj wieczorem meczu 28. kolejki piłkarskiej II ligi, Polonia Bytom zaledwie zremisowała na własnym boisku z Rozwojem Katowice 1-1 (0-1). Dla gości bramkę strzelił w 36 minucie Damian Kowalczyk, wyrównał w 74 minucie spotkania Kamil Włodyka.

Polonia Bytom: Matko Perdijić - Daniel Barbus, Mateusz Słodowy, Peter Bašista, Przemysław Szkatuła (29' Jakub Żmuda) - Kamil Włodyka, Jakub Kuzdra, Michał Chrabąszcz, Marcin Lachowski, Piotr Ceglarz (68' Sławomir Musiolik) - Krzysztof Zaremba

Rozwój Katowice: Bartosz Soliński - Marcin Kowalski, Michał Czekaj, Sebastian Murawski, Bartosz Sobotka - Filip Kozłowski (76' Bartosz Jaroszek), Sebastian Szczepański (86' Łukasz Kopczyk), Michał Płonka, Michał Trąbka (82' Bartosz Marchewka), Grzegorz Marszalik - Damian Kowalczyk

żółte kartki: Włodyka, Bašista - Kowalczyk, Kowalski
sędziował: Tomasz Białek z Drezdenka