Polonia Bytom - Olimpia Zambrów 1-1 (1-0)
piątek, 12 maja 2017 21:33

W zakończonym kilkadziesiąt minut temu meczu w ramach 30. kolejki piłkarskiej II ligi, Polonia Bytom zaledwie zremisowała na własnym boisku z Olimpią Zambrów 1-1 (1-0). Dla gospodarzy w 35 minucie bramkę strzelił Mateusz Słodowy, który popisał się pięknym strzałem z rzutu wolnego, stan meczu wyrównał w 56 minucie spotkania Fabian Piasecki, pewnie wykonując rzut karny, podyktowany po faulu Michała Szala. Na boisku obraz nędzy i rozpaczy, widać że większość zawodników odstaje niestety poziomem od II ligi, III i IV liga to jest max. ich umiejętności. Niestety na trybunach również, 453 osoby to jest kurwa wstyd! Gdzie się podziały osoby, które uważają się za kibiców Polonii Bytom? Zabrakło pieniędzy po wyjeździe na PP?

Polonia Bytom: Marcin Michalak - Mateusz Słodowy, Peter Jánošík, Peter Bašista (90' Jakub Żmuda), Michał Szal - Sławomir Musiolik (86' Daniel Barbus), Michał Chrabąszcz, Jakub Kuzdra, Marcin Lachowski, Kamil Włodyka (86' Adam Varadi) - Krzysztof Zaremba

Olimpia Zambrów: Piotr Czapliński - Łukasz Grzybowski (83' Karol Buzun), Michał Kuczałek, Błażej Cyfert, Michał Kołodziejski - Kacper Falon (46' Sebastian Szerszeń), Daniel Michałowski, Marcin Przybylski (46' Marcin Byszewski), Patryk Brzeski (73' Rafał Włodarczyk), Karol Zieliński - Fabian Piasecki

żółte kartki: Kuzdra, Zaremba, Szal - Michałowski, Przybylski, Cyfert, Szerszeń, Kuczałek
sędziował: Albert Różycki z Łodzi
widzów: 453 (gości 0)