Polonia Bytom - Stal Stalowa Wola 1-1 (0-0)
sobota, 27 maja 2017 17:10

W zakończonym przed kilkunastoma minutami meczu 33. kolejki piłkarskiej II ligi, Polonia Bytom zremisowała na własnym boisku 1-1 (0-0) ze Stalą Stalowa Wola. Dla gości gola z rzutu karnego strzelił w 63 minucie Adrian Gębalski, wyrównał w 74 minucie meczu Piotr Ceglarz.

Polonia Bytom: Matko Perdijić - Mateusz Słodowy, Marek Szyndrowski, Peter Jánošík, Michał Szal (75' Jakub Żmuda) - Piotr Ceglarz, Michał Chrabąszcz, Jakub Kuzdra, Marcin Lachowski (82' Adam Varadi), Sławomir Musiolik (69' Dawid Skrzypiński) - Kamil Włodyka

Stal Stalowa Wola: Bartosz Koncki - Adam Waszkiewicz, Szymon Jarosz, Mateusz Kolbusz, Konrad Korczyński - Kamil Jonkisz, Bruno Żołądź, Przemysław Stelmach (74' Mateusz Wójcik), Adrian Dziubiński, Bartłomiej Wasiluk - Adrian Gębalski (90' Kacper Śpiewak)

żółta kartka: Lachowski
sędziował: Dawid Bukowczan z Żywca