Sparing: Polonia Bytom vs Soła Oświęcim 1-1 (1-0)
sobota, 15 lipca 2017 14:31

W rozegranym w dzisiejsze południe kolejnym meczu sparingowym, Polonia Bytom zremisowała z trzecioligową Sołą Oświęcim 1-1 (1-0). Jedynego gola dla zespołu Jacka Trzeciaka strzelił Marcin Lachowski, w 43 minucie, dla gości strzelił w 60 minucie meczu Wojciech Jamróz. Spotkanie rozegrano w Bytomiu Rozbarku.

Polonia Bytom: Mateusz Harkawy (46' Marcin Suchański) - Kamil Skrzypiński (46' Radosław Hass), Marek Szyndrowski (46' Dawid Kołodziej), Krzysztof Markowski (46' Dominik Wawrzyn), Marcel Czypionka (46' Alexander Gawron) - Michał Chrabąszcz (71' Marcel Czypionka), Szymon Ignacek (46' Przemysław Bąk), Wojciech Mróz (46' Bartosz Stachoń), Marcin Lachowski (46' Krzysztof Kucharczyk), Radosław Stich (46' Marcin Ślusarczyk) - Szymon Wojtkowiak (46' Arkadiusz Kowalczyk, 85' Szymon Wojtkowiak)