Sparing: VSG Altglienicke - Polonia Bytom 1-0 (0-0)
sobota, 22 lipca 2017 16:11

Przed kilkoma minutami zakończyło się spotkanie sparingowe, w którym to Polonia Bytom przegrała na wyjeździe z VSG Altglienicke 0-1 (0-0). Jedynego gola dla gospodarzy tego meczu strzelił 26-letni niemiecki napastnik Kevin Stephan. Dzisiejszy rywal niebiesko-czerwonych to beniaminek Regionalliga Nordost (4. liga). Samo spotkanie rozgrywano w zmiennych warunkach atmosferycznych, sparing rozpoczął się kwadrans po 14 przy słonecznej pogodzie, druga część spotkania rozgrywana była w deszczowej aurze, z przerwą na gwałtowną burzę i trwała jedynie 30 minut.

Składy wyjściowe:

VSG Altglienicke: Marcus Rickert - Louis Stüwe, Lucas Bache, Kevin Kahlert, Stephan Brehmer - Adrijan Antunović, Christian Preiss, zawodnik testowany, Caner Özcin, Marcel Czekalla, Kevin Stephan