MKS Lędziny - Polonia Bytom 1-4 (0-3)
poniedziałek, 04 czerwca 2018 09:35

W rozegranym wczoraj meczu 29. kolejki piłkarskiej Haiz IV Ligi, Polonia Bytom pewnie pokonała MKS Lędziny4-1 (3-0). Dla bytomian gole strzelali: Krzysztof Hałgas w 12 i 23 minucie, Jarosław Czernysz w 20 minucie oraz Michał Chrabąszcz w 80 minucie, honorową bramkę dla rywali strzelił w 55 minucie Kamil Ingram. Zwycięstwo powinno być o wiele wyższe, ale bytomianie hurtowo marnowali sytuacje podbramkowe, albo strzelali niecelnie albo świetnie w bramce radził sobie golkiper MKS-u Mariusz Kuchta. Ostatnie ligowe spotkanie Polonii odbędzie się w najbliższą sobotę o godzinie 17:00, przeciwnikiem będzie Unia Racibórz, wszystkich zapraszamy na Olimp!

Polonia Bytom: Mateusz Harkawy - Marcel Czypionka, Norbert Radkiewicz, Andrzej Buchcik (37' Michał Szal), Radzewicz Marcin (55' Michał Chrabąszcz) - Jarosław Czernysz (79' Kacper Stachoń), Sebastian Dudek, Szymon Ignacek (37' Dawid Skrzypiński), Arkadiusz Kowalczyk (60' Szymon Lewicki), Krzysztof Hałgas (70' Hubert Tylec) - Szymon Wojtkowiak

żółte kartki: Ignacek, Szal, Tylec, Chrabąszcz - Piekielny, Śliwa
sędziował: Tomasz Wajda z Żywca
widzów: ok 700