Iskra Połomia - Polonia II Bytom 6-3 (4-0)
niedziela, 21 października 2018 08:58

W rozegranym wczoraj meczu 11. kolejki piłkarskiej Klasy B, grupy Bytom, Polonia II Bytom przegrała na wyjeździe z LKS-em Iskra Połomia3-6 (0-4). Bramki dla podopiecznych Janusza Małka strzelali: Kamil Saternus w 47 minucie, Daniel Płaczek w 48 minucie oraz Jarosław Czernysz w 51 minucie spotkania. Dla gospodarzy trafiali: Sebastian Wójcik w 22, 25 i 30 minucie, Łukasz Dłubała w 39 minucie oraz Marcin Okrzesik w 82 i 89 minucie meczu. Następne ligowe spotkanie rezerwy "Królowej Śląska" rozegrają 28 listopada z Przyszłością Nowe Chechło, u siebie.

Polonia II Bytom: Kamil Solik - Marcin Ganczarczyk, Patryk Skawiński (43' Jonasz Madeja), Witold Górak (43' Seweryn Tatara), Arkadiusz Machnik (43' Oskar Dzikiewicz) - Jarosław Czernysz, Paweł Leksy (75' Filip Borowiec), Daniel Płaczek, Jan Dral, Kamil Saternus - Patryk Wróbel

żółte kartki: Dłubała - Czernysz, Garnczarczyk, Skawiński