Sparing: Polonia Bytom vs Piast II Gliwice 3-4 (2-2)
sobota, 01 grudnia 2018 14:23

W rozegranym dzisiaj meczu sparingowym, Polonia Bytom przegrała u siebie z Piastem II Gliwice 3-4 (2-2). Dla podopiecznych Marcina Domagały bramki strzelali: Przemysław Szkatuła w 37 minucie, Norbert Bębenek w 39 minucie oraz Sławomir Musiolik w 60 minucie spotkania. Niebiesko-czerwoni w planach mają jeszcze treningi do końca przyszłego tygodnia, natomiast do zajęć w nowym roku powrócić mają już 14 stycznia.

Polonia Bytom (skład wyjściowy): Patryk Król - Dawid Skrzypiński, Gaspar Bomba (testowany), Norbert Radkiewicz Przemysław Szkatuła - Jarosław Czernysz, Marcel Czypionka, Dominik Budzik, Tomasz Pośpiech - Maciej Borycka, Norbert Bębenek
W drugiej połowie wystąpili również: Maciej Wierzbicki, Łukasz Matusiak, Sebastian Kubik, Andrzej Buchcik, Marcin Ganczarczyk, Sławomir Musiolik, Krzysztof Hałgas, Marcin Lachowski, Mariusz Fornalczyk, Szymon Wojtkowiak, Oskar Dzikiewicz (gracz rezerw), Patryk Stefański (testowany).

źródło: własne/poloniabytom.com.pl