Sparing: Polonia Bytom vs Unia Turza Śląska 1-3 (1-1)
sobota, 16 lutego 2019 15:04

Szósty mecz sparingowy w tym roku i pierwsza porażka, ten wynik musiał w końcu nadejść. Polonia Bytom przegrała dzisiaj w test-meczu z grającą w Klasie Okręgowej Unią Turza Śląska 1-3 (1-1). Jedynego gola dla niebiesko-czerwonych strzelił Norbert Bębenek w 23 minucie spotkania, natomiast dla gości gole strzelali: Kamil Kostecki, Dawid Hanzel oraz Marek Gładkowski.

Polonia Bytom: Patryk Król - Wojciech Mróz, Bartosz Dyszy, Łukasz Matusiak, Marcin Ganczarczyk - Dominik Budzik, Norbert Bębenek, Marcin Lachowski, Krzysztof Hałgas – Piotr Makowski, Patryk Stefański

W drugiej połowie wystąpili: Maciej Wierzbicki, Kamil Skrzypiński, Tomasz Pośpiech, Mariusz Fornalczyk, Szymon Lewicki, Jan Gawkowski (druga drużyna), Przemysław Kuchciński (druga drużyna), Marcel Czypionka, Sebastian Kubik

źródło: własne/poloniabytom.com.pl