Sparing: Polonia Bytom vs Gwarek Tarnowskie Góry 2-1 (2-1)
sobota, 02 marca 2019 16:05

W rozegranym dziś przedostatnim zimowym sparingu przed rundą wiosenną, Polonia Bytom wygrała z wyżej notowanym rywalem, III-ligowym Gwarkiem Tarnowskie Góry 2-1 (2-1). Gole dla podopiecznych Marcina Domagały strzelali: Marcin Lachowski w 9 minucie oraz Patryk Stefański w 24 minucie meczu, goście honorowego gola zdobyli w 34 minucie z rzutu karnego, a jego strzelcem był Bartosz Pikul. Spotkanie rozegrano na boisku Silesii Miechowice, ze sztuczną nawierzchnią.

Polonia Bytom: Maciej Wierzbicki - Wojciech Mróz, Łukasz Matusiak, Norbert Radkiewicz, Kamil Skrzypiński - Dominik Budzik, Norbert Bębenek, Maciej Borycka, Krzysztof Hałgas - Marcin Lachowski, Patryk Stefański
W drugiej połowie zagrali również: Bartosz Dyszy, Andrzej Buchcik, Piotr Makowski, Tomasz Pośpiech, Mariusz Fornalczyk, Sebastian Kubik, Dawid Skrzypiński, Szymon Lewicki oraz Marcin Ganczarczyk

Gwarek Tarnowskie Góry: Rosół (46' Wiśniewski) - Dyląg, Dzido (46' Cholerzyński), Cymerys, Starzyński (74' Dworaczek) - Timochina (46' zawodnik testowany), Fojcik, Juraszczyk (46' Oziębała), Korzus (46' zawodnik testowany), Pikul (46' Pipia) - Joachim (46' Jarka)

źródło: własne/poloniabytom.com.pl/Gwarek Tarnowskie Góry