Śląsk Świętochłowice - Polonia Bytom - mecz przerwany
sobota, 08 czerwca 2019 16:40

Na dzisiejsze południe zaplanowano ostatni mecz Haiz IV ligi z udziałem Polonii Bytom, w którym to podopieczni Marcina Domagały zagrać mieli ze Śląskiem Świętochłowice. I zagrali, ale... zaledwie 38 minut! Spotkanie zostało przerwane, po sporym zamieszaniu z udziałem piłkarzy gospodarzy oraz głównego arbitra. Najprawdopodobniej w przyszłym tygodniu Śląski Związek Piłki Nożnej zweryfikuje mecz jako walkower 3-0 na korzyść niebiesko-czerwonych. Warto dodać, że w chwili przerwania meczu prowadzili bytomianie, po golu Marcina Lachowskiego w 6 minucie.

Polonia Bytom: Patryk Król - Bartosz Dyszy, Norbert Radkiewicz, Andrzej Buchcik, Krzysztof Hałgas - Kamil Skrzypiński, Norbert Bębenek, Maciej Borycka, Tomasz Pośpiech - Marcin Lachowski, Patryk Stefański

sędziował: Michał Ficiński z Sosnowca

źródło: własne/Polonia Bytom