Sparing: Polonia Bytom vs Odra Wodzisław Śląski 6-1 (4-0)
sobota, 20 lipca 2019 13:32

W czwartym meczu sparingowym przed sezonem 2019/2020, Polonia Bytom rozgromiła u siebie beniaminka Haiz IV ligi, Odrę Wodzisław Śląski6-1 (4-0)!!! Bramki dla zespołu Kamila Rakoczego strzelali dzisiaj: Szymon Małecki w 5 minucie, Piotr Makowski w 39 minucie, Jarosław Czernysz w 42 i 43 minucie oraz Patryk Stefański w 66 i 72 minucie spotkania. Dla gości jedyna bramka padła z rzutu karnego, w 61 minucie meczu.

Polonia Bytom: Maciej Wierzbicki (46' Dawid Gargasz, 60' testowany) - Dominik Budzik (65' Kamil Skrzypiński), Michał Bedronka (46' testowany), Łukasz Matusiak, Krzysztof Hałgas (60' testowany) - Jarosław Czernysz (46' Tomasz Pośpiech), Jakub Czajkowski (65' testowany), Dawid Krzemień, Szymon Małecki (46' Mariusz Fornalczyk) - Patryk Stefański (30' Piotr Makowski), Marcin Lachowski (60' Patryk Stefański)