Sparing: Odra Opole vs Polonia Bytom 2-3 (1-2)
piątek, 06 września 2019 15:00

W rozegranym dzisiaj meczu sparingowym Polonia Bytom wygrała na wyjeździe z pierwszoligową Odrą Opole 3-2 (2-1). Dwie bramki dla zespołu Kamila Rakoczego strzelił Patryk Stefański, w 23 i 35 minucie, jednego gola dołożył najnowszy nabytek bytomian, Filip Żagiel, w 85 minucie spotkania. Dla gospodarzy do siatki trafiali: Franciszek Wróblewski w 44 minucie oraz Mateusz Czyżycki w 80 minucie. Spotkanie rozegrano w Centrum Sportu w Opolu.

Polonia Bytom:
(I połowa) Maciej Wierzbicki - Dominik Budzik, Michał Bedronka, Norbert Radkiewicz, Krzysztof Hałgas (Wojciech Mróz) - Jakub Czajkowski, Dawid Krzemień, Patryk Stefański, Jarosław Czernysz, Szymon Małecki - Marcin Lachowski
(II połowa) Krzysztof Kamiński - Kamil Skrzypiński, Łukasz Matusiak, Adam Fic, Jakub Belica - Przemysław Mizgała, Filip Żagiel, Dominik Konieczny, Tomasz Pośpiech, Mariusz Fornalczyk - Piotr Makowski

źródło: własne/Polonia Bytom