Polonia Bytom - Lechia Zielona Góra 4-0 (0-0)
poniedziałek, 21 października 2019 08:28

W rozegranym w minioną sobotę meczu 12. kolejki piłkarskiej III ligi, Polonia Bytom wygrała u siebie 4-0 (0-0) z Lechią Zieloną Góra. W 31 minucie ładną bramkę strzelił Jarosław Czernysz, jednak źle ustawieni sędziowie nie uznali trafienia, zaliczyć już musieli natomiast gol Marcina Lachowskiego z 49 minuty, dwa razy do siatki trafił Dawid Krzemień (w 66 i 71 minucie), a dzieła zniszczenia dokończył Mariusz Fornalczyk, w 80 minucie spotkania. Dodajmy, że goście w 29 minucie nie wykorzystali rzutu karnego, próbę Wojciecha Okińczyca świetnie obronił Dawid Gargasz, a od 42 minuty podopieczni Andrzeja Sawickiego grali w osłabieniu, czerwoną kartkę otrzymał Patryk Boksiński. Brawo drużyna za kolejne 3 punkty!

Polonia Bytom: Dawid Gargasz - Dominik Budzik, Łukasz Matusiak, Michał Bedronka, Kamil Skrzypiński - Jarosław Czernysz (64' Mariusz Fornalczyk), Jakub Czajkowski, Dawid Krzemień (79' Dominik Konieczny), Filip Żagiel (68' Krzysztof Hałgas) - Marcin Lachowski, Patryk Stefański (75' Tomasz Pośpiech)

żółta kartka: Matusiak - Okińczyc
czerwona kartka: Boksiński
próbował sędziować: Paweł Kucharczyk z Wrocławia
widzów: ok. 300