Porażka w NDŚ, Ruch vs Polonia 3-1 (3-0)
niedziela, 27 października 2019 08:31

13. kolejka okazała się pechowa dla zespołu Polonii Bytom, podopieczni Kamila Rakoczego - który swoją drogą wczorajszego wieczoru zasiadł na trybunach - polegli w Chorzowie z miejscowym Ruchem3-1 (3-0). Dla gospodarzy gole strzelali: Konrad Kasolik w 14 minucie, Jakub Nowak w 27 minucie oraz Mariusz Idzik w 38 minucie, dla niebiesko-czerwonych honorowe trafienie zaliczył kapitan Marcin Lachowski, w 67 minucie, z rzutu karnego. Spotkanie obejrzał komplet widzów, 6800 kibiców, w tym ok. 1000-osobowa grupa kibiców "Królowej Śląska". Czy wygrywasz czy nie...

Polonia Bytom: Dawid Gargasz - Dominik Budzik (77' Wojciech Mróz), Michał Bedronka, Łukasz Matusiak (46' Norbert Radkiewicz), Jakub Belica - Jarosław Czernysz (60' Mariusz Fornalczyk), Jakub Czajkowski, Dawid Krzemień, Filip Żagiel (60' Krzysztof Hałgas) - Marcin Lachowski, Patryk Stefański

żółte kartki: Kowalski, Kasolik, Kulejewski, Bartolewski (dwie) - Gargasz, Mróz, Stefański
czerwona kartka: Bartolewski (91' minuta - za dwie żółte)
sędziował: Paweł Dziopak z Tychów
widzów: 6800 (w tym ok. 1000 gości)

PS krótki komentarz redaktora do podniecających się wspaniałą atmosferą pismaków, jesteście bandą hipokrytów! to m.in. przez was kibice mają taką, a nie inną opinię w kraju, a na stadiony wiele osób boi się pójść, a gdy już się jakimś cudem wybierze to się później dziwi "dlaczego nikt mnie nie pobił, w gazecie czytałem, że jest niebezpiecznie", to m.in. przez was kibice co chwilę otrzymują absurdalne kary i zakazy stadionowe, to m.in. przez was wojewodowie zamykają całe sektory gości! bo co weekend piszecie bzdury w tych swoich redakcjach, a dziś możemy wszyscy poczytać: "Wspaniała atmosfera śląskich derbów na Cichej", "Fantastyczna atmosfera podczas śląskich derbów", itd., itd. PIŁKA NOŻNA DLA KIBICÓW!