GKS Pniówek 74 Pawłowice – Polonia Bytom 1:3️ (0:0)
niedziela, 10 listopada 2019 11:53

W rozegranym wczoraj meczu 15. kolejki piłkarskiej III ligi, grupy III, Polonia Bytom wygrała na wyjeździe z Pniówkiem Pawłowice Śląskie 3-1 (0-0). Pierwsza połowa stała na bardzo niskim poziomie, choć przeważali zdecydowanie gospodarze spotkania, po zmianie stron ujrzeliśmy jednak inną Polonię, atakującą co rusz na bramkę strzeżoną przez Bartosza Gocyka. Wynikiem tego były bramki dla niebiesko-czerwonych, w 65 minucie z bliska do siatki trafił Dawid Krzemień, już w 68 minucie na 2-0 podwyższył Filip Żagiel, a w 76 minucie zakończył strzelanie po bytomskiej stronie Norbert Radkiewicz, gospodarzy stać było jedynie na trafienie honorowe, w 90 minucie gola strzelił Piotr Trąd. Brawa dla drużyny za cenne zwycięstwo! Oby tak dalej!

Polonia Bytom: Maciej Wierzbicki - Dominik Budzik, Michał Bedronka, Norbert Radkiewicz, Jakub Belica -Jarosław Czernysz (80' Tomasz Pośpiech), Jakub Czajkowski, Dawid Krzemień (84' Wojciech Mróz), Filip Żagiel - Marcin Lachowski (77' Dominik Konieczny), Patryk Stefański (87' Piotr Makowski)

żółte kartki: Morcinek, Hanzel, Glenc - Gargasz (na ławce rezerwowych)
sędziował: Piotr Szypuła z Bielska-Białej
widzów: ok 200 (plus ok. 200 gości poza stadionem, za wsparcie dziękujemy kibicom Górala Żywiec!)

źródło: własne/gkspniowek74.com.pl