Sparing: Polonia Bytom vs LKS Goczałkowice-Zdrój 0-1 (0-1)
sobota, 08 lutego 2020 14:59

W piątym meczu sparingowym podczas okresu przygotowawczego do rundy wiosennej, Polonia Bytom zaznała dziś pierwszej porażki. Od podopiecznych Kamila Rakoczego lepszy okazał się IV-ligowy LKS Goczałkowice-Zdrój, który pokonał niebiesko-czerwonych 1-0 (1-0). Jedyna bramka w test-meczu padła w 43 minucie spotkania, jej autorem był Bartosz Marchewka.

Polonia Bytom: Krzysztof Kamiński - Dominik Budzik, Łukasz Matusiak, Michał Bedronka, Oskar Dzikiewicz - Filip Żagiel, Jakub Wróbel, Dawid Krzemień, Dominik Konieczny, Patryk Stefański - Łukasz Krakowczyk

W drugiej połowie wystąpili również: Dawid Gargasz, Tomasz Pośpiech, Marcin Lachowski, Dawid Kozicki, Leon Fulianty, Adam Żak, Dariusz Łucki, Arkadiusz Machnik, Kamil Wójcik, zawodnik testowany

źródło: własne / Polonia Bytom