Sparing: Polonia Bytom vs LKS Goczałkowice-Zdrój 2-2 (0-2)
poniedziałek, 20 lipca 2020 08:50

W minioną sobotę pierwszy zespół Polonii Bytom rozegrał kolejny mecz sparingowy tego lata, tym razem rywalem drużyny prowadzonej przez Kamila Rakoczego był beniaminek III ligi, LKS Goczałkowice-Zdrój. Spotkanie, które rozegrane na boisku w dolinie Bytomki, zakończyło się remisem 2-2 (0-2), dla gości dwa gole strzelił Piotr Ćwielong w 40 i 41 minucie, natomiast dla niebiesko-czerwonych trafienie zaliczyli: Dawid Krzemień w 76 minucie oraz Adam Żak w 86 minucie spotkania.

Polonia Bytom: Dawid Gargasz - Michał Bedronka, Kacper Czajkowski, Oskar Dzikiewicz, Dawid Kozicki, Dominik Budzik, Jakub Belica, Filip Żagiel, Robert Chwastek, Tomasz Pośpiech, Marcin Lachowski, Jakub Wróbel, Dominik Konieczny, Dawid Krzemień, Adam Żak, Patryk Stefański, Denis Bardl oraz zawodnicy testowani.