Polonia-Stal Świdnica - Polonia Bytom 1-3 (1-1)
sobota, 05 września 2020 18:07

W zakończonym przed kilkoma minutami meczu 7. kolejki piłkarskiej III ligi, Polonia Bytom wygrała na wyjeździe ze swoją imienniczką ze Świdnicy 3-1 (1-1)! Gole dla niebiesko-czerwonych strzelali dziś: Patryk Stefański w 6 minucie, Krzysztof Hałgas w 69 minucie oraz Adam Żak w 82 minucie spotkania, jedyną bramkę dla gospodarzy zdobył Wojciech Szuba w 38 minucie, z rzutu karnego. Brawa dla całej drużyny za ważne punkty! Teraz liczą się tylko derby z Niebieskimi!

Polonia Bytom: Krzysztof Kamiński - Dominik Budzik, Michał Bedronka, Norbert Radkiewicz, Krzysztof Hałgas - Tomasz Pośpiech (59' Jakub Wróbel), Jacek Wuwer (77' Dominik Konieczny), Dawid Krzemień (59' Robert Chwastek), Patryk Stefański, Filip Żagiel (77' Jakub Belica) - Adam Żak (87' Grzegorz Ochwat)

żółte kartki: Myrta, Frankiewicz, Paszkowski, Jaroszyński, Krakowski - Radkiewicz, Stefański, Żak, Budzik, Gargasz (poza boiskiem)
sędziował: Bartłomiej Szczecina z Zielonej Góry