Polonia Bytom - Karkonosze Jelenia Góra 2-1 (1-1)
sobota, 04 września 2021 17:57

W zakończonym przed kilkoma minutami meczu 6. kolejki piłkarskiej III ligi grupy III, Polonia Bytom wygrała u siebie z beniaminkiem rozgrywek, Karkonoszami Jelenia Góra 2-1 (1-1). Gole dla niebiesko-czerwonych strzelili dziś: Patryk Stefański w 1 minucie oraz Grzegorz Ochwat w 60 minucie, natomiast dla rywali jedyne trafienie zanotował Paweł Niemienionek w 27 minucie meczu (z rzutu karnego).

Polonia Bytom: Dominik Brzozowski - Jakub Wróbel (46' Kordian Górka), Michał Bedronka, Norbert Radkiewicz, Krzysztof Hałgas (68' Jakub Belica) - Konrad Andrzejczak (68' Jarosław Czernysz), Dominik Konieczny (64' Jacek Wuwer), Dawid Krzemień, Michał Płonka (77' Daniel Iwanek), Patryk Stefański - Grzegorz Ochwat

żółte kartki: Wróbel, Bedronka, Krzemień, Ochwat, Rakoczy (trener)
sędziował: Kamil Zator z Wołczyna
widzów: mecz bez publiczości