Stal Brzeg - Polonia Bytom 1-3 (0-2)
środa, 08 września 2021 19:30

W rozegranym dziś meczu 7. kolejki piłkarskiej III ligi grupy III, Polonia Bytom wygrała na wyjeździe ze Stalą Brzeg 3-1 (2-0). Dla niebiesko-czerwonych gole dziś strzelali: Dawid Krzemień w 18 minucie, Michał Płonka w 40 minucie (z rzutu karnego) oraz Daniel Iwanek w 90 minucie, dla gospodarzy jedyne trafienie zanotował Michał Sypek w 84 minucie spotkania. Brawa dla drużyny za wyjazdowe zwycięstwo.

Polonia Bytom: Dominik Brzozowski - Dominik Budzik (67' Kordian Górka), Michał Bedronka, Norbert Radkiewicz, Krzysztof Hałgas (67' Jakub Belica) - Konrad Andrzejczak, Dominik Konieczny (82' Jacek Wuwer), Michał Płonka (73' Daniel Iwanek), Dawid Krzemień, Patryk Stefański - Grzegorz Ochwat (73' Damian Celuch)

żółte kartki: Koval - Bedronka, Stefański
sędziował: Paweł Szuta z Poznania