| Polonia zagra sparing z Pniówkiem Pawłowice |
| Wpisany przez cloner |
| piątek, 15 lipca 2022 07:51 |
|
Nie cztery, lecz pięć sparingów rozegra pierwszy zespół Polonii Bytom przed rozpoczęciem sezonu 2022/2023. Jak poinformowała oficjalna witryna www klubu, "Królowa Śląska" dodatkowy test-mecz rozegra 20 lipca (tj. środa), a rywalem zespołu Ryszarda Wieczorka będzie Pniówek Pawłowice.
|
/p>


