Sparing: Polonia Bytom vs Zagłębie II Sosnowiec 2-2 (0-1)
sobota, 28 stycznia 2023 14:14

W czwartym meczu sparingowym tej zimy, Polonia Bytom pierwszy raz zanotowała remis, niebiesko-czerwoni zremisowali się z IV-ligowym Zagłębiem II Sosnowiec 2-2 (0-1). Dla zespołu Adama Burka gole strzelali: Patryk Stefański w 52 minucie oraz Dawid Wolny w 57 minucie, natomiast dla gości trafiali: Mateusz Mielczarek w 42 minucie oraz Maksymilian Śliwiński w 57 minucie meczu. Kolejny sparing bytomianie rozegrają w Opolu, z 1-ligową Odrą.

Polonia Bytom: Szymon Gniełka - Dominik Budzik (46' zawodnik testowany), Michał Bedronka (46' Ruslan Zubkov), Krzysztof Hałgas (46' Norbert Radkiewicz, 65' Mateusz Anklewicz), Mateusz Anklewicz (60' Łukasz Zejdler) - Jakub Siwek (46' Borys Łysko, 75' Łukasz Piontek), Jacek Wuwer (46' Dominik Konieczny), Dawid Krzemień (46' Filip Żagiel) - zawodnik testowany (46' Patryk Stefański), Krzysztof Ropski (46' Dawid Wolny), Jakub Kuczera (46' Łukasz Piontek, 60' Konrad Andrzejczak)

sędziował: Paweł Dziopak z Tychów