|
Wpisany przez cloner
|
|
niedziela, 10 maja 2026 13:40 |
|
W rozegranym wczoraj meczu 32. kolejki piłkarskiej I ligi, Polonia Bytom wygrała na wyjeździe ze Zniczem Pruszków 4-1 (1-0). Dla podopiecznych trenera Wojciecha Mroza bramki strzelali: Patryk Stefański w 5 minucie, Konrad Andrzejczak w 54 minucie oraz Oliwier Kwiatkowski w 60 i 68 minucie, natomiast dla gospodarzy honorową bramkę strzelił z rzutu karnego (po faulu Jakuba Szymańskiego) w doliczonym już czasie drugiej połowy Dominik Sokół. Brawo drużyna!
Znicz Pruszków: Piotr Misztal - Dominik Sokół, Jarosław Jach, Oskar Koprowski, Andriy Yuzvak - Bartłomiej Ciepiela (71' Aleksander Redliński), Michał Borecki (82' Aleksander Nadolski), Vladyslav Okhronchuk (58' Tymon Proczek), Radosław Majewski - Daniel Bąk (58' Antoni Bartoszewicz), Krystian Tabara
Polonia Bytom: Wojciech Banasik - Grzegorz Szymusik, Jakub Szymański, Matej Matić - Patryk Stefański (61' Lucjan Zieliński), Mikołaj Łabojko, Tomasz Gajda (76' Mikuláš Bakaľa), Kacper Michalski (75' Jordi Calavera) - Oliwier Kwiatkowski (76' Jakub Łukowski), Kamil Wojtyra, Konrad Andrzejczak (75' Jan Łabędzki)
żółte kartki: Jach - Stefański, Szymański sędziował: Damian Krumplewski z Olsztyna widzów: ok. 450
źródło: własne |