|
Wpisany przez cloner
|
|
niedziela, 10 maja 2026 18:48 |
|
W rozegranym wczoraj po południu meczu 27. kolejki Klasy Okręgowej, Polonia II Bytom przegrała na wyjeździe z Górnikiem Bobrowniki Śląskie 2-3 (1-0). Dla drużyny rezerw obie bramki zdobył najlepszy strzelec zespołu Dylan Harwin, w 22 i 75 minucie, dla gospodarzy natomiast do siatki trafiali: Adam Derewońko w 54 minucie, Andrzej Piecuch w 57 minucie oraz Mateusz Kulesza w 71 minucie spotkania.
Polonia II Bytom: Artur Flak - Filip Gil, Ksawery Szarata Oliwier Miller (62' Piotr Machaczek) - Rostyslav Yuzva, Jakub Spendel, Artur Winkler (80' Przemysław Chudecki), Bartłomiej Szneler (46' Jakub Kuzak) - Nikodem Skupin, Dylan Harwin, Paweł Pietrzyk
żółte kartki: Banaś, Chwolik, Gieroń, Piecuch - Harwin sędziował: Janusz Mytych z Zabrza
źródło: własne |