| Artur Winkler zgłoszony do rozgrywek I ligi |
| Wpisany przez cloner |
| piątek, 22 maja 2026 12:28 |
|
16-letni środkowy pomocnik Artur Winkler został dziś zgłoszony przez Polonię Bytom do rozgrywek I ligi. W obecnym sezonie Winkler rozegrał 22 ligowe spotkania w drużynie rezerw oraz 12 spotkań w drużynie juniorskiej A1. Młodemu wychowankowi "Królowej Śląska" życzymy debiutu w pierwszym zespole.
|
/p>


