| Akademia Polonii z dotacją z Ministerstwa Sportu i Turystyki |
| Wpisany przez cloner |
| piątek, 29 maja 2026 12:55 |
|
Jak informuje oficjalna strona klubowa, Akademia BS Polonii Bytom otrzymała dotację w wysokości 64 tysięcy złotych z Ministerstwa Sportu i Turystyki w ramach programu "Nasi na Boisko - Ścieżka Rozwoju Młodych Piłkarek i Piłkarzy". Całkowity budżet ministerialnego programu to ponad 28 milionów złotych.
|
/p>


