Pogrom we Wrocławiu - 0-3 ze Śląskiem!
niedziela, 08 marca 2009 11:32
W meczu 19. kolejki piłkarskiej ekstraklasy, Polonia Bytom uległa na wyjeździe Śląskowi Wrocław 3-0 (1-0). Bramki dla gospodarzy strzelali: Peter Hricko w 33 minucie (gol samobójczy) oraz Przemysław Łudziński w 57 i 65 minucie meczu. W doliczonym czasie gry, rzut karny zmarnował Sebastian Mila.

Bramki: Peter Hricko w 33 minucie (gol samobójczy) i Przemysław Łudziński w 57 i 65 minucie

Śląsk Wrocław: Wojciech Kaczmarek - Krzysztof Wołczek, Piotr Celeban, Jarosław Fojut, Mariusz Pawelec - Marek Gancarczyk, Antoni Łukasiewicz, Sebastian Mila, Janusz Gancarczyk (90' Krzysztof Ulatowski) - Tomasz Szewczuk (88' Remigiusz Sobociński), Przemysław Łudziński.

Polonia Bytom: Michal Peškovič - Peter Hricko, Lukáš Killar, Jacek Broniewicz, Adrian Klepczyński - Jacek Trzeciak (59' Hubert Jaromin), Rafał Grzyb, Jerzy Brzęczek (77' Marek Bažík), Marcin Radzewicz - Grzegorz Podstawek, Michał Zieliński (59' Marjan Jugovic).

Żółte kartki: Pawelec - Killar, Jugovic.

Sędzia: Marcin Borski z Warszawy