Polonia Bytom - Spójnia Landek 2-0 (1-0)
środa, 04 października 2017 22:58

W rozegranym dzisiaj zaległym meczu 7. kolejki piłkarskiej Haiz IV ligi, Polonia Bytom pewnie pokonała na własnym boisku KS Spójnię Landek 2-0 (1-0). Bramki dla zespołu Jacka Trzeciaka strzelali dzisiaj: Jarosław Czernysz w 37 minucie spotkania oraz Dawid Skrzypiński w 90 minucie spotkania. Po tym zwycięstwie bytomianie awansowali na 4. miejsce w ligowej tabeli. Najbliższy mecz już w niedzielę, rywalem będzie Beskid Skoczów.

Polonia Bytom: Marcin Suchański - Dawid Skrzypiński, Krzysztof Markowski, Norbert Radkiewicz, Marcel Czypionka (65' Arkadiusz Kowalczyk) - Jarosław Czernysz (75' Tomasz Pośpiech), Wojciech Mróz, Michał Chrabąszcz, Szymon Ignacek, Hubert Tylec (86' Szymon Wojtkowiak) - Marcin Lachowski (88' Przemysław Bąk)

żółte kartki: Lachowski, Kowalczyk, Chrabąszcz, Radkiewicz
sędziował: Mirosław Górecki
widzów: ok 300