Polonia Bytom - GKS II Tychy 2-0 (0-0)
niedziela, 25 marca 2018 07:50

Inauguracja rundy wiosennej odwlekła się o tydzień w czasie przez niesprzyjające warunki atmosferyczne, dlatego pierwsze spotkanie Haiz IV ligi w tym roku z udziałem Polonii Bytom mogliśmy obejrzeć przy ul. Olimpijskiej. Rywalem drużyny prowadzonej przez Jacka Trzeciaka były rezerwy GKS-u Tychy. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem gospodarzy 2-0 (0-0). Obie bramki padły dopiero pod koniec spotkania, w 80 i 81 minucie bramkarza rywali dwukrotnie pokonał nowy nabytek bytomian Krzysztof Hałgas, dwukrotnie asystował mu wprowadzony kilka minut wcześniej Jarosław Czernysz, który zwłaszcza przy drugim golu popisał się efektownym rajdem. Brawa za 3 punkty!

Polonia Bytom: Król Patryk – Dawid Skrzypiński, Krzysztof Markowski, Norbert Radkiewicz (77' Szymon Wojtkowiak), Marcin Radzewicz – Hubert Tylec (76' Jarosław Czernysz), Wojciech Mróz, Marcin Lachowski, Aleksander Sopel (90' Szymon Lewicki), Krzysztof Hałgas – Bartosz Giełażyn (66' Andrzej Buchcik)

żółte kartki: Lachowski, Sopel - Rogalski, Kaczmarczyk
sędziował: Sebastian Buchta