Polonia Bytom - LKS Bełk 2-1 (2-0)
niedziela, 08 kwietnia 2018 09:48

Ważne zwycięstwo odniosła wczoraj Polonia Bytom, pokonując u siebie LKS Bełk 2-1 (2-0). Obie bramki dla niebiesko-czerwonych strzelił kapitan bytomian Marcin Lachowski, w 9 minucie z rzutu karnego oraz 26 minucie po zamieszaniu po rzucie rożnym, dla gości honorowego gola strzelił w 77 minucie Piotr Bysiec. Za pierwszą połowę ogromne brawa dla drużyny, taką Polonię chcemy oglądać! Druga odsłona do zapomnienia, dziesiątki kontrataków, po których nawet strzałów nie udało się oddać. Teraz wyjazd do Bielska, tylko 3 punkty!!!

Polonia Bytom: Patryk Król - Krzysztof Hałgas, Krzysztof Markowski, Andrzej Buchcik, Marcin Radzewicz - Jarosław Czernysz (66' Dawid Skrzypiński) - Wojciech Mróz, Szymon Ignacek, Hubert Tylec (83' Michał Chrabąszcz), Aleksander Sopel (71' Arkadiusz Kowalczyk) - Marcin Lachowski (90' Bartosz Giełażyn)

żółte kartki: Ignacek, Mróz, D. Skrzypiński - Semeniuk
sędziował: Leszek Lewandowski z Zabrza
widzów: ok 1000