Podbeskidzie II Bielsko-Biała vs Polonia Bytom 0-6 (0-3)
poniedziałek, 16 kwietnia 2018 12:40

W rozegranym wczoraj meczu 20. kolejki piłkarskiej Haiz IV ligi, Polonia Bytom zdemolowała na wyjeździe Podbeskidzie II Bielsko-Biała, wygrywając6-0 (3-0)!!! Bramki dla podopiecznych trenera Jacka Trzeciaka strzelali: Marcin Lachowski w 8 i 66 minucie, Jarosław Czernysz w 30 minucie, Aleksander Sopel w 45 minucie, na 5-0 padł gol samobójczy w 75 minucie, a wynik ustalił w 76 minucie spotkania Bartosz Giełażyn. Bytomianie po tym zwycięstwie liderują w 2. grupie IV ligi, z przewagą 3 pkt nad LKS-em Czaniec.

Polonia Bytom: Patryk Król - Krzysztof Hałgas, Krzysztof Markowski, Andrzej Buchcik, Marcin Radzewicz – Jarosław Czernysz Jarosław (59' Tomasz Pośpiech), Wojciech Mróz (72' Michał Chrabąszcz), Szymon Ignacek, Hubert Tylec (76' Szymon Wojtkowiak), Aleksander Sopel (46' Bartosz Giełażyn) – Marcin Lachowski Marcin (68' Arkadiusz Kowalczyk)

żółta kartka: Wojtkowiak
widzów: 400, w tym 300 gości, z tego miejsca serdeczne dzięki dla Górala Żywiec oraz Odry Opole za wsparcie!