Spójnia Landek - Polonia Bytom 0-4 (0-4)
niedziela, 29 kwietnia 2018 14:33

Efektownym zwycięstwem 4-0 (4-0) Polonii Bytom nad Spójnią Landek zakończył się wczorajszy wyjazdowy mecz w ramach 22. kolejki piłkarskiej Haiz IV Ligi. Wszystkie bramki padły już w pierwszej połowie spotkania, strzelanie rozpoczął Arkadiusz Kowalczyk w 6 minucie, poprawił już w 8 minucie Marcin Lachowski, a dzieła zniszczenia dokonał Bartosz Giełażyn, który zaliczył dublet, ładując gole w 22 i 43 minucie meczu. Brawa dla bytomian za tak piękne zwycięstwo!

Polonia Bytom: Patryk Król – Wojciech Mróz, Krzysztof Markowski, Michał Chrabąszcz, Marcin Radzewicz - Hubert Tylec (46' Jarosław Czernysz), Szymon Ignacek (72' Dawid Skrzypiński), Marcin Lachowski (69' Szymon Wojtkowiak), Arkadiusz Kowalczyk, Krzysztof Hałgas (66' Marcel Czypionka) - Bartosz Giełażyn (82' Tomasz Pośpiech)

widzów: ok 200
sędziował: Andrzej Majcher z Katowic