Polonia Bytom - GKS Dąb Gaszowice 3-2 (1-0)
środa, 02 maja 2018 09:05

W rozegranym wczoraj meczu 23. kolejki piłkarskiej Haiz IV Ligi, Polonia Bytom w dramatycznych okolicznościach pokonała na własnym boisku GKS Dąb Gaszowice 3-2 (1-0). Na 1-0 bramkę w 29 minucie strzelił Hubert Tylec, jednak w drugiej połowie dwukrotnie odpowiedzieli goście, w 64 i 72 minucie do siatki bytomian trafiał Grzegorz Brózda i sensacja wisiała w powietrzu. Jednak końcówka należała do ekipy Jacka Trzeciaka, w 81 i 86 minucie dwa gole strzelił Bartosz Giełażyn i 3 punkty zostały w Bytomiu. Brawa dla zespołu za walkę do ostatniego gwizdka!

Polonia Bytom: Patryk Król – Wojciech Mróz, Krzysztof Markowski, Michał Chrabąszcz (90' Marcel Czypionka), Marcin Radzewicz - Krzysztof Hałgas (59' Jarosław Czernysz), Szymon Ignacek, Marcin Lachowski, Arkadiusz Kowalczyk (65' Andrzej Buchcik), Hubert Tylec – Bartosz Giełażyn

żółte kartki: Hałgas, Radzewicz - Kraśniewski, Orzeł, Jezierski
sędziował: Krzysztof Palej z Rybnika