Polonia Bytom - Zieloni Żarki 3-0 (2-0)
środa, 15 sierpnia 2018 18:19

W zakończonym przed niespełna 30 minutami meczu 2. kolejki Haiz IV ligi, Polonia Bytom bardzo pewnie pokonała beniaminka rozgrywek, Zieloni Żarki 3-0 (2-0). Dwukrotnie na listę strzelców wpisał się Łukasz Matusiak, w 11 i 85 minucie, jednokrotnie bramkarza rywali pokonał Bartosz Giełażyn, w 36 minucie spotkania. Podopieczni Marcina Domagały byli stroną dominującą, niestety razili pod bramką rywala nieskutecznością, świetnie również spisywał się golkiper rywali, Jakub Jastrzębski, który wybronił wiele dogodnych sytuacji bytomian.

Polonia Bytom: Maciej Wierzbicki - Andrzej Buchcik, Marcin Lachowski, Marcin Ganczarczyk - Dominik Budzik, Łukasz Matusiak, Norbert Bębenek (60' Maciej Borycka), Przemysław Szkatula - Jarosław Czernysz (60' Tomasz Pośpiech), Bartosz Giełażyn (82' Szymon Wojtkowiak), Sławomir Musiolik (71' Krzysztof Hałgas)

żółte kartki: Lachowski
sędziował: Zbigniew Szymanek z Katowic
widzów: 600 (komplet)