Derby dla Polonii!!! Polonia vs Szombierki 3-0 (2-0)
sobota, 13 października 2018 15:59

W zakończonym przed kilkoma minutami meczu 11. kolejki Haiz IV Ligi, Polonia Bytom wygrała w derbach Bytomia z Szombierkami aż 3-0 (2-0)!!! Strzelanie dla niebiesko-czerwonych rozpoczął już w 8 minucie Przemysław Szkatuła, w 40 minucie Sławomir Musiolik podwyższył na 2-0, a w 70 minucie ustalił wynik spotkania na 3-0! Derby dla Polonii, zarówno na boisku, jak i na trybunach. Dziękujemy za piękne zwycięstwo i oczekujemy takiej gry do końca sezonu!

Polonia Bytom: Maciej Wierzbicki - Andrzej Buchcik, Norbert Radkiewicz, Dominik Budzik, Przemysław Szkatuła - Tomasz Pośpiech (88' Mariusz Fornalczyk), Łukasz Matusiak, Maciej Borycka, Marcin Lachowski, Krzysztof Hałgas (77' Bartosz Giełażyn) - Sławomir Musiolik (89' Jarosław Czernysz)

żółte kartki: Budzik, Borycka, Szkatuła - Szombierki, Malicki